Üyelik Planı

Türkiye'nin Restoran, Lokanta, Pastane, Tatlıcı, Kafe Platformu

ÖMÜR BOYU ÜCRETSİZ REHBER PAKET

0.00 TL 365 GÜN

Yeni gelen işyerlerine katkı amacıyla 365 gün 24 saat yayın yıllık sadece 100 TL. Dahil olan özellikler: İşyeri Sayfası, İşyerinin telefonu ve adresi. Var ise web sitesi linki verme. Telefonlar sipariş ve rezervasyon olanağı. Menü oluşturma ve internet üzerinden sipariş alma dahil değildir.

ÜYE OL

SİPARİŞLİ YILLIK AVANTAJ PAKET

500.00 TL 365 GÜN

Ödeme İşyerine, Komisyonsuz Paket. Kurulum Ücreti Yok! Ücretsiz Sayfa ve Menü. İşyeri ile ilgili tüm bilgiler. Sınırsız Ürün Ekleme ve Satışı. Sistem üzerinden alınan siparişler anında işyerinin kayıtlı eposta adresine iletilir. İşyeri aynı zamanda aLoLOKANTA.com hesabında ekranda canlı olarak siparişlerini takip edebilir. Ürün satışı ödemesi işyeri dağıtım elemanına yapılır.

SATIN AL

ÖNCE KAZAN, SONRA ÖDE FULL PAKET

0.00 TL % 5 Komisyon

Komisyon bazlı paket. Sanal İşyeri kurulum ücreti yok! Ücretsiz Sayfa ve Menü, Sınırsız Ürün Ekleme. Sistem üzerinden alınan siparişler anında işyerinin kayıtlı eposta adresine iletilir. İşyeri aynı zamanda aLoLOKANTA.com hesabında ekranda canlı olarak siparişlerini takip edebilir. Ürün satışı ödemesi işyeri dağıtım elemanına yapılır.

KABUL ET