Üyelik Planı

Türkiye'nin Restoran, Lokanta, Pastane, Tatlıcı, Kafe Platformu


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u8600046/alolokanta.com/wp-content/plugins/wp-foodbakery/shortcodes/frontend/shortcode-pricing-table.php on line 205

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u8600046/alolokanta.com/wp-content/plugins/wp-foodbakery/shortcodes/frontend/shortcode-pricing-table.php on line 208

YILBOYU ÜCRETSİZ REHBER PAKET

0.00 TL 365 GÜN

İşyerlerine katkı amacıyla 365 gün 24 saat yayın. Dahil olan özellikler: İşyeri Sayfası, İşyerinin telefonu ve adresi. Telefonlar sipariş ve rezervasyon olanağı. Menü oluşturma ve internet üzerinden sipariş alma dahil değildir.

ÜYE OL

SİPARİŞLİ YILLIK AVANTAJ PAKET

500.00 TL 365 GÜN

Ödeme İşyerine, Komisyonsuz Paket. Kurulum Ücreti Yok! Ücretsiz Sayfa ve Menü. İşyeri ile ilgili tüm bilgiler. Sınırsız Ürün Ekleme ve Satışı. Sistem üzerinden alınan siparişler anında işyerinin kayıtlı eposta adresine iletilir. İşyeri aynı zamanda aLoLOKANTA.com hesabında ekranda canlı olarak siparişlerini takip edebilir. Ürün satışı ödemesi işyeri dağıtım elemanına yapılır.

SATIN AL

ÖNCE KAZAN, SONRA ÖDE FULL PAKET

0.00 TL % 5 Komisyon

Komisyon bazlı paket. Sanal İşyeri kurulum ücreti yok! Ücretsiz Sayfa ve Menü, Sınırsız Ürün Ekleme. Sistem üzerinden alınan siparişler anında işyerinin kayıtlı eposta adresine iletilir. İşyeri aynı zamanda aLoLOKANTA.com hesabında ekranda canlı olarak siparişlerini takip edebilir. Ürün satışı ödemesi işyeri dağıtım elemanına yapılır.

KABUL ET